02-233 Warszawa

Al. Jerozolimskie 12

na.sztukistudio@gmail.com

+48 500 500 500

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Dostawa

Zwroty i wymiana

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

  1. en

SOCKS TRIO SET- zestaw do dziergania skarpetek

25 października 2023

Bardzo się cieszę, że zestawy wskoczyły do sklepu. Był to temat, który kiełkował od dłuższego czasu. Bardzo się cieszę, że współpracę w tyle osób udało się zgrać.  Kolorów miało być 11, Wiola dobrała jeszcze 7 cieplejszych odcieni co łącznie daje nam 18 kolorów! Każdy znajdzie w tym wypadku coś dla siebie. 

Wiola  specjalnie dla mnie zrobiła kolor- patyna z jednolite kropki (krótkie skarpetki Space Feet Socks), został nazwany Crazy Lazy Green!

Karolina od siebie dorzuciła jeszcze jeden wzór żakardowy. Bardzo mi na tym zależało, aby znalazł się tutaj jeszcze wzór uniwersalny.
Ewa zrobiła cudne ażurowe skarpetki- moim zdaniem bardzo romantyczne.

 

Zestawy to super prezent na Święta!

 

W zestawie znajdziecie:

• 3 precle 50 g Sock Merino Woollala (kolory są do wyboru, możliwość zakupienia extra precla jeśli ktoś uzna, że trzy mu nie wystarczą). Jeden precel w rzeczywistości waży 54/55 g

• 3 wzory skarpetkowe (w wersji elektronicznej):

Space Feet Socks, Onion Socks Karoliny Adamczyk

oraz Dawn Light Socks Ewy Jasionowskiej

• 1 para dowolnych metalowych blokerów: S, M, L, XL. Z rozmiaru M jest extra kolor różowy oraz wersja pionowa czarna

 

ZUŻYCIE WŁÓCZKI I KILKA SŁÓW O WZORACH ODE MNIE

Wzór Space Feet Socks nadaje się na wersję dziecięcą, damską albo męską. Ja zrobiłam też wersje krótką (zaczynałam od 26 okrążenia). Żakard znajduję się też na spodzie stopy!

1. Krótkie rozmiar M: Cynamon 34 g, Crazy Lazy Green 21 g

2. Długie rozmiar L: Cynamon 39 g, Moon Sand Speckled 43 g

Wzór Onion Socks jest bardziej klasyczny, nada się też na skarpetki męskie (ja wydziergałam parę rozmiar 45-46 i zużyłam trzy precle). Dzięki temu, że skarpetki mają różne wzory mam wrażenie, że wydzierganie drugiej skarpetki tak nie męczy.

Rozmiar XL: Sepia 65 g, Moon Sand Speckled 43 g
Wzór Dawn Light Shorties jest moim dedykowany dziewczynom, paniom. W przypadku falbanki można wykorzystać dowolne resztki innych włóczek. U mnie wersja z modyfikacją, nie robiłam dwóch rzędów falbanek przy samej pięcie. Zalecam zrobić próbkę! Ja dziergam luźniej niż Ewa i jej rozmiar S jest dla mnie dobry (mam rozmiar buta 38)

1. Rozmiar S: Wisteria 41 g, Dark Violet 5,5 g

2. Rozmiar M: Cotton Candy 52 g (zostało mi 3 g), Lovely Pink 5 g

 

Poniżej inne zestawienia kolorystyczne w trakcie dziergania:

  

1. Dark Violet +Lovely Pink 

2. Graphitte + Georgina (środkowe zdj)

3. Golden Cynamon + Niezapominajka

 

Dlaczego wzory w formie PDF?

Wydrukowanie jednego wzoru to koszt około 20-30 zł, co niestety podniosłoby koszt samego zestawu. A nam zależało, aby zestawy były naprawdę w fajnej cenie i zejście o 100 zł, na jednym zestawie to naprawdę dużo! 

Zestaw nadaje się również jako super prezent na święta. Można również w dwie osoby się zrzucić i jedna kupi sobie taniej blokery, druga włóczki, a wzory będą do podziału :)

 

Dlaczego przedsprzedaż?

Ponieważ robimy to z dziewczynami pierwszy raz! I trudno nam oszacować ile precli ufarbować. Jest też teraz chłodniej i jednak precle dłużej się suszą. 

 

Pozdrawiam,
Natalia z dziewczynami!

12 października 2023